Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i pomocy informacyjnej doradców zawodowych.
Konsultacje indywidualne: p. Nina Cuske, dyżur informacyjny: p. Lucyna staszkiewicz


doradca zawodowy – p. Nina Cuske (środa, piatek) i p. Lucyna Staszkiewicz (czwartek)

godziny urzędowania
środa 9.30 - 12.30
czwartek 14.30 - 16.30
piątek 9.00 - 12.00

* Uczniowie spoza Zespołu Szkół Chemicznych umawiają się na rozmowę doradczą, pisząc e-mail na adres: szok_bydgoszcz.edu@wp.pl


Szkoła-Praca-Kariera

Szkoła-Praca-Kariera

18.04.2017Anna Różak

Urząd Miasta Bydgoszczy oraz bydgoskie placówki ponadgimnazjalne przygotowały 11 kwietnia 2017 r. propozycję dla uczniów klas trzecich gimnazjów. W Centrum Targowo- Wystawienniczym w Myślęcinku odbyła się impreza FORUM CV 2017. W atrakcyjnej formie przedstawiono ofertę edukacyjną oraz wspólne przedsięwzięcia realizowane przez szkoły i ich codziennych partnerów – pracodawców i uczelnie wyższe. Podczas targów można było […]

więcej
WARSZTATY KOMPETENCJI

WARSZTATY KOMPETENCJI

19.12.2016Anna Różak

Od 13 grudnia 2016 r. 25 uczniów ZSCH uczestniczy w warsztatach artystycznych proponowanych przez Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Z oferty można było wybrać zajęcia z rysunku, malarstwa i rzeźby, projektowania przestrzeni i design oraz prototypowni. Zajęcia pomagają w zdobyciu kompetencji ułatwiających przebrnięcie przez sito rekrutacyjne na kierunki techniczno-artystyczne proponowane przez uczelnie wyższe, między […]

więcej

Proponowane zajęcia grupowe dla klas w roku szkolnym 2016/17

29.09.2016Anna Różak

TEMATYKA SPOTKAŃ Klasy 1-WSZE:  „Wewnątrzszkolny System Doradztwa Zawodowego” dla Uczniów i Rodziców „Predyspozycje zawodowe – jak je rozpoznawać i wykorzystywać?” „Komunikacja interpersonalna w szkole i pracy” Klasy 2-GIE:  „Role w grupie a ścieżka kariery” „Zawody poszukiwane na lokalnym i krajowym rynku pracy”  „Pierwsze doświadczenia zawodowe – chwila przed praktyką” Klasy 3-CIE: „Pracownik na dziś i […]

więcej
Targi pracy wakacyjnej w Zespole Szkól Chemicznych.

Targi pracy wakacyjnej w Zespole Szkól Chemicznych.

29.04.2016Mateusz Dembek

W dniu  27 kwietnia, w auli szkolnej odbyły się targi pracy wakacyjnej. Wśród wystawców byli reprezentacji firm gastronomicznych, poligraficznych, spożywczych, przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz pośrednik Młodzieżowego Biura Pracy. Uczniowie chętnie odwiedzali stanowiska, zadawali pytania, korzystali z konsultacji przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Targi pracy zostały poprzedzone spotkaniem młodzieży Technikum Chemicznego z Panem Marcinem Błażkow z  […]

więcej