Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i pomocy informacyjnej doradców zawodowych.
konsultacje indywidualne: p. Nina Cuske,
dyżur informacyjny: p. Lucyna Staszkiewicz


doradca zawodowy – p. Nina Cuske (wtorek i czwartek) i p. Lucyna Staszkiewicz (czwartek)

godziny urzędowania
Nina Cuske - wtorek 9:45- 11:45 dyżur doradcy zawodowego
Nina Cuske - czwartek 9.30 - 11.30 dyżur doradcy zawodowego
Lucyna Staszkiewicz - czwartek 12.00 - 14.00 SPINKA - dyżur informacyjny

*


Forum szkół CV 2018

Forum szkół CV 2018

29.03.2018Anna Różak

Forum szkół CV 2018 odbędzie się po raz trzeci w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Jest to propozycja Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz bydgoskich placówek ponadgimnazjalnych wynikająca z zapisów Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013 -2020, tj. Zwiększenie dostępności doradców zawodowych dla uczniów, rodziców i nauczycieli oraz Dostosowanie edukacji wszystkich szczebli do […]

więcej
Gdzie szukać pracy?

Gdzie szukać pracy?

24.02.2018Anna Różak

Gdzie szukać pracy? Jakie strony i narzędzia pomogą w znalezieniu pracy. Przedstawiamy listę przydatnych linków, aplikacji i ciekawych blogów. • Chcesz znaleźć lub zmienić pracę? • Która wyszukiwarka pracy pokaże Ci najatrakcyjniejsze oferty dla Ciebie? • Gdzie znaleźć oferty pracy za granicą albo pracy tymczasowej? • Zastanawiasz się, ile możesz zarobić? • Chcesz otrzymywać więcej […]

więcej

,Jeśli sam nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.” Tony Gaskins

21.01.2018Anna Różak

Szkolny Punkt Informacji i Kariery SPINKA w ramach ,,Akcji – kwalifikacji” projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oferuje pomoc w zakresie: ➢ Zaplanowania własnego rozwoju zawodowego. ➢ Poznania zawodów przyszłości. ➢ Przygotowania do wyboru szkoły wyższej i przyszłego zawodu. ➢ Określenia cech swojej osobowości. ➢ Przygotowania się do poszukiwania pracy. ➢ […]

więcej
OFERTY dla każdego

OFERTY dla każdego

21.11.2017Anna Różak

16 listopada 2017 r. uczniowie klasy 3a i 3op uczestniczyli w zorganizowanych już po raz dwunasty Targach Pracy Offerty. Swoje stoiska przygotowali tam najwięksi pracodawcy miasta i regionu. Była to okazja do porozmawiania na temat możliwości i perspektyw zatrudnienia oraz bliższego poznania firm. Młodzież uczestniczyła również w warsztatach „Strategia poszukiwania pracy” oraz „Spotkanie z przedsiębiorczością”. […]

więcej