Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i pomocy informacyjnej doradców zawodowych.

doradca zawodowy – p. Nina Cuske (piątek) i p. Lucyna Staszkiewicz (poniedziałek i czwartek)

godziny urzędowania
Nina Cuske - piatek 12:00- 14:00
Lucyna Staszkiewicz - poniedziałek 15:20 - 16:20
Lucyna Staszkiewicz - czwartek 10.30 - 11.30

*


Inkubatory przedsiębiorczości AIP

Inkubatory przedsiębiorczości AIP

29.04.2018Anna Różak

W dniach 16.04 i 18.04.2018r. uczniowie naszej szkoły z 7 klas mieli możliwość zapoznania się z ofertą Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Pan Maciej Górecki, przedstawił uczniom ofertę Startup u, który umożliwia młodym ludziom wdrażanie swoich pomysłów biznesowych. AIP to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów, umożliwia przetestowanie pomysłu na rynku na preferencyjnych warunkach, bez konieczności rejestracji […]

więcej
Forum szkół CV 2018

Forum szkół CV 2018

29.03.2018Anna Różak

Forum szkół CV 2018 odbędzie się po raz trzeci w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Jest to propozycja Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz bydgoskich placówek ponadgimnazjalnych wynikająca z zapisów Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013 -2020, tj. Zwiększenie dostępności doradców zawodowych dla uczniów, rodziców i nauczycieli oraz Dostosowanie edukacji wszystkich szczebli do […]

więcej
Gdzie szukać pracy?

Gdzie szukać pracy?

24.02.2018Anna Różak

Gdzie szukać pracy? Jakie strony i narzędzia pomogą w znalezieniu pracy. Przedstawiamy listę przydatnych linków, aplikacji i ciekawych blogów. • Chcesz znaleźć lub zmienić pracę? • Która wyszukiwarka pracy pokaże Ci najatrakcyjniejsze oferty dla Ciebie? • Gdzie znaleźć oferty pracy za granicą albo pracy tymczasowej? • Zastanawiasz się, ile możesz zarobić? • Chcesz otrzymywać więcej […]

więcej

,Jeśli sam nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego.” Tony Gaskins

21.01.2018Anna Różak

Szkolny Punkt Informacji i Kariery SPINKA w ramach ,,Akcji – kwalifikacji” projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oferuje pomoc w zakresie: ➢ Zaplanowania własnego rozwoju zawodowego. ➢ Poznania zawodów przyszłości. ➢ Przygotowania do wyboru szkoły wyższej i przyszłego zawodu. ➢ Określenia cech swojej osobowości. ➢ Przygotowania się do poszukiwania pracy. ➢ […]

więcej