Koniec stażu w Granadzie…Hasta pronto!

Koniec stażu w Granadzie…Hasta pronto!

06.06.2018Anna Różak

Piątek był dniem zakończenia naszych staży w Granadzie, więc zgodnie z tradycją uczestniczyliśmy w spotkaniu podsumowującym. Dokonano ewaluacji naszej pracy, otrzymaliśmy certyfikaty i oficjalnie pożegnaliśmy się z pracownikami organizacji przyjmującej. Po południu czekała nas jeszcze pożegnalna paella u „babci” Sensi – czyli w barze, gdzie jedliśmy obiady i spacer po Alhambrze – ostatni rzut oka […]

więcej
Uśmiech łączy!

Uśmiech łączy!

04.06.2018Anna Różak

Początek tygodnia w Granadzie upłynął nam już nie tylko na pracy – choć nadal pilnie pracujemy, ale i na zwiedzaniu. Rozpoczęliśmy pięciodniowy cykl zwiedzania Granady od podszewki. Podziwiamy miasto w dwóch grupach – rano lub popołudniu w zależności od godzin pracy w hotelach, a oprowadzają nas nasze koleżanki realizujące swój staż w MEP Europrojects Granada […]

więcej
Nie samą pracą żyje stażysta…

Nie samą pracą żyje stażysta…

04.06.2018Anna Różak

Środa była dla nas bardzo intensywnym dniem – jak zwykle pracowaliśmy, ale odbywaliśmy też ciąg dalszy naszego kilkudniowego zwiedzania Granady. Tym razem podziwialiśmy klasztor La Kartuja, Katedrę oraz Kaplicę Królewską. W czwartek mieliśmy niepowtarzalną okazję obejrzeć procesję Bożego Ciała, które w Granadzie świętowane jest w wyjątkowy sposób. Orkiestry, tancerze, ludzie w tradycyjnych andaluzyjskich strojach, kobiety […]

więcej
Niedziela w Maladze.

Niedziela w Maladze.

03.06.2018Anna Różak

Wolną od stażowych obowiązków niedzielę spędziliśmy w Maladze. Odbyliśmy krótki spacer po mieście, podczas którego zobaczyliśmy najważniejsze zabytki – zamek Gibralfaro, katedrę, Alcazabę oraz rzymski teatr. Dotarlismy także pod dom, w którym urodził się Picasso. Popołudnie spędziliśmy na plaży korzystając ze słońca i spacerując wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego.

więcej