Pożegnanie z Hiszpanią ;(

Pożegnanie z Hiszpanią ;(

18.06.2017Roman Starzyk

Koniec hiszpańskiej przygody W piątek zakończyliśmy naszą przygodę z programem PO WER w Hiszpanii. Rano spotkaliśmy się w siedzibie firmy, która organizowała nasze staże i podsumowaliśmy dwa tygodnie spędzone w Grenadzie. Przedstawiono nam opinie o naszej pracy przesłane z hoteli, w których pracowaliśmy – ku naszej satysfakcji wszystkie były bardzo pozytywne. Jedyne zastrzeżenia, jakie się […]

więcej
relacja z Hiszpanii…

relacja z Hiszpanii…

17.06.2017Roman Starzyk

Drugi tydzień naszego stażu upływa nam bardzo, bardzo szybko. Przywykliśmy już do naszych obowiązków związanych z praktykami, ale od poniedziałku zrobiło się naprawdę intensywnie, ponieważ oprócz obowiązków zawodowych realizujemy program kulturalny. To wcale nie jest takie łatwe, ponieważ pracujemy na zmiany, więc zwiedzamy codziennie w dwóch grupach – rano lub popołudniu, w zależności od godzin […]

więcej
kolejny dzień w gorącej Hiszpanii…

kolejny dzień w gorącej Hiszpanii…

14.06.2017Roman Starzyk

Dzisiaj, 11 czerwca mieliśmy dzień wolny od praktyk, jednak nie mniej intensywny. Ranek rozpoczęliśmy od 3- godzinnej podróży do Sewilli, z nowo poznaną grupą z Rumunii. Zwiedziliśmy centrum miasta z jego najważniejszymi zabytkami oraz miło spędziliśmy czas odpoczywając pod miejskim parasolem (zdjęcia poniżej). Oczywiście posmakowaliśmy nowej potrawy hiszpańskiej ,,churros” , którą polecamy z pełnym przekonaniem! […]

więcej
praktykanci donoszą z Hiszpanii ;)

praktykanci donoszą z Hiszpanii ;)

12.06.2017Roman Starzyk

Piąty dzień praktyk, zaczął się od intensywnej pracy, w której między innymi sprawdziliśmy rooming listę, aby zapobiec przeładowaniu hotelu (overbooking). Wieczorem, po pracy, w wyjściowych strojach udaliśmy się na wieczór flamenco do klimatycznej jaskini Los Tarantos. Flamenco to zjawisko kulturowe związane z folklorem andaluzyjskim, obejmujące śpiew i taniec – tak jest definiowany ten rodzaj sztuki, […]

więcej