Podróżnik Pan Dariusz Metel gościem Chemika…

Podróżnik Pan Dariusz Metel gościem Chemika…

07.02.2018Roman Starzyk

W auli naszej szkoły 7 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie z podróżnikiem Panem Dariuszem Metel. Pan Dariusz opowiedział o swoich podróżach i realizowanych akcjach charytatywnych. https://pomagam.pl/sercedlafilipin

więcej
turyści na start…

turyści na start…

06.11.2017Roman Starzyk

Agnieszka Bonna i Sandra Dąbska – Nerlich z kl. III T zakwalifikowały się do etapu Okręgowego V Olimpiady Wiedzy o Turystyce, która w tym roku realizowana jest pod hasłem „Turystyka folklorystyczna – barwy regionu”.Zwyciężczyniom etapu szkolnego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

więcej
Żelazowa Wola i Nadarzyn. 20 X 2017 r.

Żelazowa Wola i Nadarzyn. 20 X 2017 r.

28.10.2017Roman Starzyk

World Travel Show – jedno miejsce, wiele pasji. Turyści i fotografowie na targach w Nadarzynie. 20 października 2017 roku klasa 3T Technikum Obsługi Turystycznej oraz klasa 2F Technikum Fotochemicznego uczestniczyły w Międzynarodowych Targach Turystycznych World Travel Show 2017 w Nadarzynie koło Warszawy. Pierwszym etapem wycieczki była Żelazowa Wola gdzie uczniowie mieli okazję poznać historię życia […]

więcej
Pożegnanie z Hiszpanią ;(

Pożegnanie z Hiszpanią ;(

18.06.2017Roman Starzyk

Koniec hiszpańskiej przygody W piątek zakończyliśmy naszą przygodę z programem PO WER w Hiszpanii. Rano spotkaliśmy się w siedzibie firmy, która organizowała nasze staże i podsumowaliśmy dwa tygodnie spędzone w Grenadzie. Przedstawiono nam opinie o naszej pracy przesłane z hoteli, w których pracowaliśmy – ku naszej satysfakcji wszystkie były bardzo pozytywne. Jedyne zastrzeżenia, jakie się […]

więcej