„Ośmiu Wspaniałych 2018″ Wolontariuszy

„Ośmiu Wspaniałych 2018″ Wolontariuszy

06.06.2018Roman Starzyk

Nasza szkoła przedstawiła 3 kandydatów najaktywniejszych wolontariuszy do Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych 2018″ : Patrycja Pilakowska – kl. 4F Joanna Barwińska – kl. 4OT Klaudia Dębczyńska – kl. 4OT Jest ogromna radość: Joanna Barwińska została Laureatką w kategorii „Ósemka”- zgłoszenie indywidualne. Jej atutem był podwójny wolontariat: działalność w szkolnym wolontariacie i w wolontariacie harcerskim.   […]

więcej
Turyści w Berlinie

Turyści w Berlinie

17.03.2018Anna Różak

W dniach 9-10 marca klasa 3T odbyła wycieczkę zawodową. Zadanie do wykonania było trudne – poznać cały świat w jeden dzień. Ale udało się… Wszystko dzięki wizycie na największych targach turystycznych na świecie, czyli targach ITB w Berlinie. Prezentują się na nich kraje, regiony i firmy turystyczne z całego świata. Gdzie znajduje się Muzeum Porsche? […]

więcej
Targi Tour Salon Poznań dla turystów

Targi Tour Salon Poznań dla turystów

13.03.2018Anna Różak

Wielu wystawców, różne kraje, ciekawe miasta i miejsca na targach TOUR SALON w Poznaniu mogła zobaczyć klasa 2T. Na tej wycieczce zawodowej uczniowie poznali aktualne trendy na rynku turystycznym i najnowsze techniki promocji. Stoiska wystawców przyciągały licznymi atrakcjami i regionalnymi specjałami. A w Poznaniu zwiedzanie pięknych atrakcji stolicy Wielkopolski: Starego Rynku, pięknego ratusza z poznańskimi […]

więcej
Podróżnik Pan Dariusz Metel gościem Chemika…

Podróżnik Pan Dariusz Metel gościem Chemika…

07.02.2018Roman Starzyk

W auli naszej szkoły 7 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie z podróżnikiem Panem Dariuszem Metel. Pan Dariusz opowiedział o swoich podróżach i realizowanych akcjach charytatywnych. https://pomagam.pl/sercedlafilipin

więcej