Aktualne (2016/2017)

Konkursy Przedmiotowe

uczniowie
opiekun
nazwa konkursu/olimpiady
osiągnięcie
Aleksandra Kukuła (3t)
Filip Wiszniewski (2t)
p. Matuszewska
p. Wójcicka
Olimpiada Wiedzy o TurystyceIII miejsce
Anna Mizielska (2a)
Izabela Bilicka (2a)
p. Pacek
p. Macherzyńsk
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życiaetap regionalny - 3 miejsce
Melania Magrowska (1t)p. Bąk„Co nam daje Konstytucja RP 
z 2 kwietnia 1997 roku”
Org. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
wyróżnienie
Roksana Jankowska (4p) Daniel Prill (3pb)p.Marek Maxelon„Mein Beruf ist spitze 2”
Org. Goethe-Institut
wyróżnienie
Adrian Chelewski (4a)p. H. NiemczykXXIV Konkurs Chemiczny 
im. I. Łuksiewicza w Płocku kwalifikacja 
do II etapu
Maja Mróz (3pb)p. A. Różak
p. B. Niewiadomska
Konkurs na prezentacę multimedialną o grach komputerowych w jęz. angielskim
„My favourite computer game”
wyróżnienie
Malwina Derengowska (1p)
p. A. LewandowskaMiędzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Best English Speller" - 1 miejsce
Fabian Nadolny (1p) p. A. LewandowskaMiędzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Best English Speller" - 1 miejsce- 1 miejsce
Dominika Mudiuk (1a)p. B. Stojke Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Euklides" - finalistka
Gabriela zalewska (1f)p. D. WoźnaKonkurs na najlepsze opowiadanie w ogólnopolskim projekcie GIODO "Twoje dane- twoja sprawa"III miejsce

Konkursy Artystyczne

UCZEŃ
OPIEKUN
KONKURS
OSIĄGNIĘCIA
Wojciech Wojtala (4a) p. N. CuskeOgólnopolski Konkurs Plastyczny-„Okiem artysty-Pabl o Picasso” nagroda
Wojciech Wojtala (4a)
Agata Rafińska (1f)
Oliwia Kotsikos (1f)
p. J. MleczkoOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Strażacki trud”
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Dawid Kalinowski (2f)
Kaja Woźniak (2f)
Agata Wojtala (2f)
p. A. Faszcza
p. D. Andryanczyk
p. K. Grys
Konkurs fotograficzny „Z ekologią bez granic – bo przyroda w Polsce jest ciekawa”
I miejsce
III miejsce
wyróżnienie
Małgorzata Bzdawka (2f)
Rafał Kaźmirski (2f)
Filip Przeworek (2f)
Sandra Wróblewska (2f)
p. A. Faszcza
p. D. Andryanczyk
p. K. Grys
p. A. Faszcza
Konkurs fotograficzny „Wiatraki dawniej, wiatraki dziś”
Konkurs fotograficzny „Przemysłowa Bydgoszcz”
I miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
I miejsce
Agata Wojtala (2f)p. A. FaszczaGminny Konkurs Fotograficzny „Przyroda w obiektywie”wyróżnienie
Mateusz Ciemniecki (3f) p. W. Lubańska B. Karpiak"Książka w przestrzeni" organizowany przez UKW I miejsce
Michalina Kosakowska (2p) p. Anna RóżakKonkurs plastyczny na Logo Rady Osiedla Kapuściska III miejsce
Kalinowski Dawid
Ogonowski Dawid
Przeworek Filip z kl.2f
p. B. NiewiadomskaKonkurs filmowy w języku angielskimpt."Film Project"II miejsce

Zawody Sportowe

UCZEŃ
OPIEKUN
KONKURS
OSIĄGNIĘCIA
Maja Grodzka
Nikola Wiśniewska
Roksana Andrykowska
Weronika Nowacka
Żaneta ChmielewskaBydgoska Olimpiada Młodzieży w biegach
sztafetowych 4x100m
awans do finałów
Giemski Jędrzej
Dudziński Szymon
Banach Ewelina
Berka Natalia
Prill Daniel
Kołodziejczak Katarzyna
Budzyński Wojciech
Kunicki Krzysztof
Bąk Lidia
Wiśniewska Nicola
Żaneta ChmielewskaBydgoska Olimpiada Młodzieży w LAawans do finałów
Giemski JędrzejŻaneta ChmielewskaBydgoska Olimpiada Młodzieży w LA
- pchnięcie kulą
II miejsce

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2016

Sylwia Łuczak  – klasa 2a
Kamil Frąckiewicz – klasa 2o
Aleksandra Kukuła – klasa 3t
Marta Żebracka – klasa 4p
Marcin Mielcarek – klasa 4f

Stypendium Marszałka Kujawsko-Pomorskiego

Dominika Mudiuk (1a)

Stypendium Pracodawcy ufundowane przez firmę Grafpol

Sandra Przybyszewska (3pb)
Anna Holweg  (3pb)
Daniel Prill (3pb)

Udział szkoły w projektach/ organizacja działań projektowych:

  • Projekt PO WER  „Mobilności zawodowe – ku lepszej przyszłości”
  • GIODO „Twoje dane – twoja sprawa”