Rok szkolny 2015/2016

Konkursy Przedmiotowe

UCZEŃ
OPIEKUN
KONKURS
OSIĄGNIĘCIA
Daria Tyborska
p. Nina Cuske
Olimpiada Artystyczna
kat. Historia sztuki
finalistka etapu okręgowego
4 miejsce
Angelika Kasperek
Aleksandra Kukuła
p. Katarzyna Matuszewska
p. Agnieszka Wójcicka
Olimpiada z Wiedzy 
o Turystyceawans do etapu okręgowego
Justyna Kwaśniewska
Agata Dreżewska
Kamil Frąckiewicz
Katarzyna FurgalOlimpiada Wiedzy Ekologicznejawans do etapu wojewódzkiego
Anna Mizielska
Ewelina Banach
Zuzanna Woźniak
Mariusz MikołajewskiKonkurs Polonia Restituta1miejsce w kat. esej
3 miejsce w kat. multimedia
wyróżnienie w kat. wiedzy
Jagoda Misztal
Aneta Klarkowska
Maciej Dudek
Danuta Bielińska
Beata Majerska
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o I. Łukasiewiczu
2 miejsce

Konkursy Artystyczne

UCZEŃ
OPIEKUN
KONKURS
OSIĄGNIĘCIA
Daria KrzemkowskaKrzysztof PiaseckiOgólnopolski Konkurs Fotograficzny
Kategoria: portret
wyróżnienie
Wojciech WojtalaJerzy MleczkoOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Strażacki trud”
etap miejski
1 miejsce
Marcin Mielcarek
Ewelina Jaszewska
Karolina Sikorska
Sandra Wróblewska
Agata FaszczaKonkurs Fotograficzny „Kolorowa łąka”1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
wyróżnienie

Zawody Sportowe

UCZEŃ
OPIEKUN
KONKURS
OSIĄGNIĘCIA
Maja Grodzka
Nikola Wiśniewska
Roksana Andrykowska
Weronika Nowacka
Żaneta ChmielewskaBydgoska Olimpiada Młodzieży w biegach
sztafetowych 4x100m
awans do finałów
Giemski Jędrzej
Dudziński Szymon
Banach Ewelina
Berka Natalia
Prill Daniel
Kołodziejczak Katarzyna
Budzyński Wojciech
Kunicki Krzysztof
Bąk Lidia
Wiśniewska Nicola
Żaneta ChmielewskaBydgoska Olimpiada Młodzieży w LAawans do finałów
Giemski JędrzejŻaneta ChmielewskaBydgoska Olimpiada Młodzieży w LA
- pchnięcie kulą
II miejsce

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2015

Elwira Drzonek – klasa 3op
Angelika Kasperek – klasa 3t
Kamila Klimczewska – klasa 4p
Justyna Powała – klasa 4a
Daria Tyborska – klasa 4fa

Udział szkoły w projektach/ organizacja działań projektowych:

  • Projekt ERASMUS + „Praktycznie umiem wszystko”