Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

Nauczyciele zatrudnieni w Zespole Szkół Chemicznych 2016/2017

ANDRYANCZYK DOROTA – przedmioty zawodowe fototechniczne, wychowawca 1F

BIELIŃSKA DANUTA – chemia, przedmioty zawodowe chemiczne, kierownik laboratorium

BRODZIAK LUCYNA – dyrektor szkoły, przedmioty zawodowe chemiczne

BĄK JOANNA – wiedza o społeczeństwie, historia, wychowawca 3 T

BUCZYŃSKA  JUSTYNA – biologia

CHMIELEWSKA ŻANETA – wychowanie fizyczne, wychowawca  4 O/P

CIĘŻKI KRZYSZTOF – przedmioty zawodowe poligraficzne

CUSKE NINA – historia sztuki, doradca zawodowy

CZERWIŃSKA – SMAGIEŁ JOLANTA – historia sztuki

DALASZYŃSKA ALEKSANDRA – matematyka

DOMIERACKI PAWEŁ – historia i społeczeństwo

DONDALSKI JAN – język angielski, wychowawca  4 P

FASZCZA AGATA – przedmioty zawodowe fototechniczne

FURGAL KATARZYNA – przedmioty zawodowe ochrony środowiska

GATZ AGNIESZKA – język angielski

GANCARZ – ŁOBODZIŃSKA URSZULA – kierownik laboratorium, przedmioty zawodowe ochr. środowiska

GIZLER GRAŻYNA – chemia, przedmioty informatyczne

GRYS KATARZYNA – przedmioty zawodowe fototechniczne

JANOSZEK MONIKA – przedmioty zawodowe poligraficzne

KARPIAK BEATA – język polski, wychowawca 3 F

KASPRZAK KATARZYNA – przedmioty zawodowe turystyczne

KIERASZEWICZ DARIA – przedmioty zawodowe turystyczne

KLONOWSKI MARIUSZ – edukacja dla bezpieczeństwa, podstawy przedsiębiorczości

KOT GRAŻYNA – chemia, przedmioty zawodowe chemiczne, wychowawca 2 A

KOWALSKI ARTUR – przedmioty zawodowe poligraficzne

LEWANDOWSKA ANNA ­- język angielski

LUBAŃSKA WIOLETTA – biblioteka

ŁABUŚ MAGDALENA – przedmioty zawodowe turystyczne

MACHERZYŃSKA ANETTA – przedmioty zawodowe ochrony środowiska

MAJERSKA BEATA – przedmioty zawodowe chemiczne, wychowawca 3 A

MALICKA – WASIELEWSKA JUSTYNA – przedmioty zawodowe poligraficzne

MATUSZEWSKA KATARZYNA – geografia, przedmioty zawodowe turystyczne, wychowawca 2T

MAZA MACIEJ – matematyka

MAXELON MAREK – język niemiecki, wychowawca 1OD

MENDYK ALEKSANDRA – wicedyrektor, język polski

MEYROWSKA VIOLETTA – chemia, przedmioty zawodowe ochrony środowiska

MLECZKO JERZY – fizyka

NALAZEK ANNA – wychowanie fizyczne

NIEMCZYK HANNA – przedmioty zawodowe chemiczne, wychowawca 4 A

NIEWIADOMSKA BARBARA – język angielski, wychowawca 2P

ORLIK – NOWIŃSKA HANNA – matematyka

OWCZARZAK  ANNA – wychowawca świetlicy,

PACEK IWONA – pedagog

PAŚNICKI ADAM – wychowanie fizyczne

PIASECKI KRZYSZTOF – przedmioty zawodowe fototechniczne, kierownik szkolenia praktycznego

RAUSZ MAREK – język angielski

ROSALSKI SŁAWOMIR – język niemiecki

RÓŻAK ANNA – przedmioty zawodowe fototechniczne i poligraficzne, wychowawca 3 Pb

RUTKA GRAŻYNA – język polski, wychowawca 3 Pa

SIKORA EWA – język angielski, wychowawca 4T

STARZYK ROMAN – przedmioty zawodowe fototechniczne, wychowawca 4 F

STASZKIEWICZ LUCYNA – wychowanie fizyczne, wychowawca 1 T

STOJKE BARBARA – matematyka, wychowawca 1 A

SYNAK ANNA – język polski, wychowawca 2 F

SZAEFER ANDRZEJ – przedmioty zawodowe poligraficzne

SZCZEPANEK  KRZYSZTOF – wychowanie fizyczne, wychowawca 2 OP

TERLECKI PIOTR –  przedmioty zawodowe fototechniczne

TOBOLSKA MARZENA – matematyka

KSIĄDZ WICIŃSKI GRZEGORZ – religia

WÓJCICKA AGNIESZKA – przedmioty zawodowe turystyczne

WOŹNA DOBROMIŁA – język polski

WOŹNIAK ROMAN – przedmioty zawodowe poligraficzne

ZDZIARSKA IWONA – kierownik szkolenia praktycznego, podstawy przedsiębiorczości

KSIĄDZ ŻAREK ŁUKASZ – religia