Przygotowanie do matury z matematyki

Przygotowanie do matury z matematyki

09.01.2019Anna Różak

W ramach projektu „Akcja – kwalifikacja 2” pozyskaliśmy dodatkowe środki na uruchomienie drugiej grupy zajęć przygotowujących do matury z matematyki. Zajęcia będą odbywać się w co drugą sobotę w godzinach porannych. Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zgłaszać się po formularze zgłoszeniowe do Pana Prof. Macieja Mazy lub do Pani Wicedyrektor Aleksandry Mendyk. Wyniki naboru zostaną ogłoszone […]

więcej
Akcja kwalifikacja 2 – Bhp i ochrona środowiska w zakładzie pracy

Akcja kwalifikacja 2 – Bhp i ochrona środowiska w zakładzie pracy

26.12.2018Anna Różak

Grupa młodzieży kształcącej się w zawodzie technik ochrony środowiska z klasy czwartej uczestniczyła w projekcie „Akcja kwalifikacja 2”. Zajęcia obejmowały zagadnienia bhp i ochrony środowiska w zakładzie pracy. W siedzibie głównej Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura w Bydgoszczy odbyły się warsztaty, w trakcie których Pan Jacek Skubiszak, główny specjalista bhp i ppoż wraz z Panem […]

więcej
Uczestnicy projektu “Druk sublimacyjny na potrzeby reklamy” na warsztatach

Uczestnicy projektu “Druk sublimacyjny na potrzeby reklamy” na warsztatach

16.12.2018Anna Różak

W Drukarni Druku Cyfrowego Janoszek odbyły się warsztaty z druku sublimacyjnego. Zajęcia te realizowane są dzięki wsparciu finansowemu z projektu: Akcja kwalifikacja 2, w którym nasza szkoła uczestniczy. Podczas zajęć zapoznaliśmy się z całym procesem technologicznym wykonania nadruku metodą sublimacji. Pani Monika opowiedziała nam wiele o materiałach do zadruku i ich właściwościach, drukarkach i tonerach. Pokazała […]

więcej
Poszukiwanie produktów turystycznych w ramach projektu Akcja – kwalifikacja 2

Poszukiwanie produktów turystycznych w ramach projektu Akcja – kwalifikacja 2

09.12.2018Anna Różak

      Po raz kolejny uczniowie kształcący się w zawodzie technik obsługi turystycznej zwiedzali znane miejsca w poszukiwaniu nieznanych, ale wyjątkowych obiektów, czyli fachowo – produktów turystycznych. Region związany z początkiem państwa polskiego to kopalnia takich pomysłów. Nie można było przeoczyć tych produktów, które zostały już wymyślone. Dlatego uczestnicy projektu bacznie się im przyglądali.

więcej