Poszukiwanie produktów turystycznych w ramach projektu Akcja – kwalifikacja 2

Poszukiwanie produktów turystycznych w ramach projektu Akcja – kwalifikacja 2

09.12.2018Anna Różak

      Po raz kolejny uczniowie kształcący się w zawodzie technik obsługi turystycznej zwiedzali znane miejsca w poszukiwaniu nieznanych, ale wyjątkowych obiektów, czyli fachowo – produktów turystycznych. Region związany z początkiem państwa polskiego to kopalnia takich pomysłów. Nie można było przeoczyć tych produktów, które zostały już wymyślone. Dlatego uczestnicy projektu bacznie się im przyglądali.

więcej

Akcja – Kwalifikacja 2

04.10.2018Anna Różak

Rozpoczynamy nowy projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 -2020, który nosi nazwę „Akcja – Kwalifikacja 2”. Projekt będzie realizowany w okresie od października 2018 roku do września 2020 r. W tym roku szkolnym w pierwszym półroczu zapraszamy uczniów do udziału w zajęciach: Pracownia produktu […]

więcej
Tajniki turystyki medycznej…

Tajniki turystyki medycznej…

11.06.2018Anna Różak

W ramach projektu „Akcja-Kwalifikacja” uczniowie uczestniczący w zajęciach „Systemy rezerwacyjne w turystyce” wzięli udział w wyjeździe podsumowującym szkolenie. W dniach 7-8 czerwca w Ciechocinku uczniowie na własnej skórze poznali tajniki turystyki medycznej. W luksusowych warunkach hotelu uzdrowiskowego St. George uczestniczyli w tematycznych wykładach i prelekcjach, a w wolnej chwili mogli skorzystać z zabiegów SPA i […]

więcej
Wspólna przestrzeń- ważna sprawa

Wspólna przestrzeń- ważna sprawa

13.05.2018Anna Różak

Ład przestrzenny to takie ukształtowanie i uporządkowanie terenu, które tworzy harmonijną całość – funkcjonalną, estetyczną, gospodarczą i społeczną. Czy tak wyglądają polskie miasta pod względem architektury i urbanistyki? Czy współczesny projektant korzysta jeszcze z wzorców wypracowanych we wcześniejszych epokach? Co można zrobić ze zdewastowaną przestrzenią? Nad takimi problemami zastanowią się uczestnicy zajęć „Architektura od starożytności […]

więcej