Uczestnicy projektu “Druk sublimacyjny na potrzeby reklamy” na warsztatach

Uczestnicy projektu “Druk sublimacyjny na potrzeby reklamy” na warsztatach

16.12.2018Anna Różak

W Drukarni Druku Cyfrowego Janoszek odbyły się warsztaty z druku sublimacyjnego. Zajęcia te realizowane są dzięki wsparciu finansowemu z projektu: Akcja kwalifikacja 2, w którym nasza szkoła uczestniczy. Podczas zajęć zapoznaliśmy się z całym procesem technologicznym wykonania nadruku metodą sublimacji. Pani Monika opowiedziała nam wiele o materiałach do zadruku i ich właściwościach, drukarkach i tonerach. Pokazała jak prawidłowo obsługiwać prasy i na co zwracać szczególną uwagę podczas pracy z takimi urządzeniami.
W trakcie warsztatów z pomocą pracowników drukarni zaprojektowaliśmy nadruki na różne przedmioty m.in. kubki, puzzle, podkładki pod myszki oraz koszulki. Gotowe wydruki przeniesione zostały za pomocą prasy do termo-transferu na wybrane przez nas przedmioty. Tak wykonane produkty zabraliśmy na pamiątkę do domu.
Dziękujemy właścicielom drukarni za praktyczną i ciekawą lekcję.

dav mde hdr hdr mde mde dav mde


powrót do poprzedniej strony