Warsztaty Medialne z Dziecięcym Graffiti.

Warsztaty Medialne z Dziecięcym Graffiti.

31.01.2019Roman Starzyk

31 stycznia odbyły się kolejne warsztaty w ramach współpracy z Dziecięcym Graffiti. Uczestnicy projektu EFS „Rejestracja i publikacja obrazu filmowego” przygotowała plan filmowy: kamery, tło, mikrofony, oświetlenie panelami LED. Marta z e-kronikarzy zrealizowała ciekawy fotoreportaż z tego sympatycznego i pracowitego spotkania.  

więcej

Nabór na nowe zajęcia

06.01.2019Anna Różak

Od poniedziałku 7 stycznia zaczynamy nabór na zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”. Uczniowie kształcący się w zawodach fototechnik, technik fotografii i multimediów, technik cyfrowych procesów graficznych, technik grafiki i poligrafii cyfrowej mogą zgłaszać się na kurs: „Autodesk 3ds MAX” stopień I, II, III (program grafiki 3D) – dla grupy dwunastoosobowej zajęcia będą się odbywać […]

więcej

Nabór na nowe zajęcia

16.11.2018Anna Różak

Od piątku  16 listopada zaczynamy nabór na zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”. Uczniowie kształcący się w zawodach fototechnik, technik fotografii i multimediów, technik cyfrowych procesów graficznych, technik grafiki i poligrafii cyfrowej mogą zgłaszać się na kurs „CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu”. Dla grupy dziewięcioosobowej zajęcia będą odbywać się od 21 do 25 stycznia (drugi tydzień ferii […]

więcej
Pierwsze spotkanie w trzeciej już edycji zajęć „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych” EduAkcja..

Pierwsze spotkanie w trzeciej już edycji zajęć „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych” EduAkcja..

30.10.2018Anna Różak

Pierwsze spotkanie w trzeciej już edycji zajęć „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych”, realizowanych w ramach projektu unijnego „EduAkcja w technikach” mamy już za sobą. Spotkanie organizacyjne i pierwsze działania warsztatowe odbyły się w sobotnie przedpołudnie w profesjonalnie wyposażonym studiu fotograficznym. W tym roku uczestnikami zajęć są uczniowie klas od 1 do 4 kierunku […]

więcej