Projekt EFS, kolejne spotkanie…

Projekt EFS, kolejne spotkanie…

07.03.2018Roman Starzyk

Dzień 7 marca obfitował w imprezy. Po zajęciach grupa uczniów uczestnicząca w projekcie „Rejestracja i publikacja obrazu filmowego” miała kolejne spotkanie. Dzisiaj tematem zajęć był gimbal żyroskopowy i jego współpraca z aparatem SONY 7s. Po teoretycznym wstępie o wyższości bezlusterkowców na lustrzankami oraz instrukcji obsługi tak wyrafinowanego sprzętu nastąpiła część praktyczna, podczas której można było […]

więcej
1 dzień ferii z zajęciami w ramach „EduAkcja w technikach”

1 dzień ferii z zajęciami w ramach „EduAkcja w technikach”

12.02.2018Anna Różak

Kolejne spotkanie grupy uczniów w ramach zajęć „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych”, realizowanych w ramach projektu unijnego „EduAkcja w technikach”. Tym razem przeprowadziliśmy w pełni profesjonalną sesję fotograficzną w stylu beauty. Była burza mózgów, opracowanie planu działania, wykonanie wizażu i stylizacji, powstało sporo dobrych zdjęć portretowych. Autorami projektu była Monika Nadolska, Sara Goździewska, […]

więcej
EduAkcja w akcji…

EduAkcja w akcji…

24.01.2018Roman Starzyk

Z Nowym Rokiem zajęcia w projekcie EduAkcja ruszyły z kopyta. W zeszłym tygodniu w środę, obyło się spotkanie grupy „Rejestracja i publikacja obrazu filmowego” na którym uczestnicy zapoznali się z montażem nieliniowym montując wcześniej zrealizowany na zajęciach materiał filmowy. W sobotę w sali konferencyjnej Pani Justyna Malicka-Wasielewska opiekun grupy „Elementy fotografii i filmu w multimediach” zorganizowała spotkanie […]

więcej

Nabór na nowe zajęcia

06.01.2018Anna Różak

Od poniedziałku 8 stycznia zaczynamy nabór na zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”. Uczniowie kształcący się w zawodach fototechnik, technik fotografii i multimediów, technik cyfrowych procesów graficznych, technik grafiki i poligrafii cyfrowej mogą zgłaszać się na kursy: „CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu” – dla grupy dziewięcioosobowej zajęcia będą odbywać się od 12 do 16 […]

więcej