Eduakcja w technikach

Eduakcja w technikach

21.11.2017Anna Różak

EduAkcja w technikach- kolejne ciekawe zajęcia.

EduAkcja w technikach- kolejne ciekawe zajęcia.

07.11.2017Roman Starzyk

Dzisiaj, 7 listopada odbyła się kolejna wycieczka w ramach zajęć przygotowujących do wejścia na rynek pracy w projekcie: „Rejestracja i publikacja obrazu filmowego” do bydgoskiego oddziału TVP. Uczestnicy zapoznali się z technologią produkcji telewizyjnej, pracą kamerzysty, scenografa, kierownika produkcji, ludzi odpowiedzialnych za oświetlenie i dźwięk. Była okazja stanąć za profesjonalną kamerą, zapowiedzieć pogodę na Blu […]

więcej

Od października zajęcia w projekcie „Edu Akcja w technikach”

08.09.2017Anna Różak

Od dziś rozpoczynamy nabór na zajęcia „EduAkcja w technikach”. Projekt jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodach: – fototechnik – technik fotografii i multimediów – technik cyfrowych procesów graficznych – technik grafiki i poligrafii cyfrowej Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach składają do wicedyrektora szkoły pani Aleksandry Mendyk lub do nauczycieli prowadzących (p. Niewiadomska, p. […]

więcej
Totem i Zapolex w ramach EduAkcji

Totem i Zapolex w ramach EduAkcji

26.04.2017Anna Różak

Dnia 24 kwietnia 2017 roku uczniowie biorący udział w projekcie EduAkcja w ramach zajęć ,,Urządzenia poligraficzne w praktyce” brali udział w wycieczce do drukarni Totem w Inowrocławiu oraz do Toruńskich Zakładów graficznych Zapolex. W drukarni Totem w Inowrocławiu uczniowie poznali urządzenia i maszyny do druku cyfrowego. Drukarnia może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym do druku […]

więcej