Od października zajęcia w projekcie „Edu Akcja w technikach”

08.09.2017Anna Różak

Od dziś rozpoczynamy nabór na zajęcia „EduAkcja w technikach”. Projekt jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w zawodach: – fototechnik – technik fotografii i multimediów – technik cyfrowych procesów graficznych – technik grafiki i poligrafii cyfrowej Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach składają do wicedyrektora szkoły pani Aleksandry Mendyk lub do nauczycieli prowadzących (p. Niewiadomska, p. […]

więcej
Totem i Zapolex w ramach EduAkcji

Totem i Zapolex w ramach EduAkcji

26.04.2017Anna Różak

Dnia 24 kwietnia 2017 roku uczniowie biorący udział w projekcie EduAkcja w ramach zajęć ,,Urządzenia poligraficzne w praktyce” brali udział w wycieczce do drukarni Totem w Inowrocławiu oraz do Toruńskich Zakładów graficznych Zapolex. W drukarni Totem w Inowrocławiu uczniowie poznali urządzenia i maszyny do druku cyfrowego. Drukarnia może pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszynowym do druku […]

więcej
„Edu Akcja” w akcji…

„Edu Akcja” w akcji…

22.03.2017Roman Starzyk

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie w projekcie „Edu Akcja w Technikach”. Po pierwszych warsztatach „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych” prowadzonych przez Panią profesor Justynę Malicką-Wasielewską przyszedł czas na pierwsze zajęcia „Rejestracja i publikacja obrazu filmowego” prowadzonych przez Pana Romana Starzyka. Na zajęcia został zaproszony reżyser, autor kilku filmów, uczeń klasy 3F Mateusz Ciemniecki, który […]

więcej
Pierwsze zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”.

Pierwsze zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”.

13.03.2017Anna Różak

11.03.2017 r. spotkaliśmy się po raz pierwszy na zajęciach „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych”, realizowanych w ramach projektu unijnego „EduAkcja w technikach”. Była burza mózgów, powstały profesjonalne storyboardy, scenariusze animacji, sporo dobrych zdjęć portretowych oraz makrofotografii, na podstawie których na bieżąco powstała animacja poklatkowa. Autorkami animacji były Michalina Kosakowska i Monika Nadolska, zdjęciami […]

więcej