Nabór na nowe zajęcia

16.11.2018Anna Różak

Od piątku  16 listopada zaczynamy nabór na zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”. Uczniowie kształcący się w zawodach fototechnik, technik fotografii i multimediów, technik cyfrowych procesów graficznych, technik grafiki i poligrafii cyfrowej mogą zgłaszać się na kurs „CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu”. Dla grupy dziewięcioosobowej zajęcia będą odbywać się od 21 do 25 stycznia (drugi tydzień ferii […]

więcej
Pierwsze spotkanie w trzeciej już edycji zajęć „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych” EduAkcja..

Pierwsze spotkanie w trzeciej już edycji zajęć „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych” EduAkcja..

30.10.2018Anna Różak

Pierwsze spotkanie w trzeciej już edycji zajęć „Wykorzystanie fotografii i filmu w projektach multimedialnych”, realizowanych w ramach projektu unijnego „EduAkcja w technikach” mamy już za sobą. Spotkanie organizacyjne i pierwsze działania warsztatowe odbyły się w sobotnie przedpołudnie w profesjonalnie wyposażonym studiu fotograficznym. W tym roku uczestnikami zajęć są uczniowie klas od 1 do 4 kierunku […]

więcej

Nabór na zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”

19.09.2018Anna Różak

Projekt jest przeznaczony dla uczniów wszystkich klas kształcących się w zawodach: – fototechnik – technik fotografii i multimediów – technik cyfrowych procesów graficznych – technik grafiki i poligrafii cyfrowej Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach składają do wicedyrektora szkoły pani Aleksandry Mendyk lub do nauczycieli prowadzących (p. Niewiadomska, p. Malicka-Wasielewska, p. Starzyk) wypełniony formularz zgłoszeniowy, dostępny […]

więcej
EduAkcja i Łódź 2018

EduAkcja i Łódź 2018

16.04.2018Roman Starzyk

11 kwietnia młodzież uczestnicząca w projekcie EduAkcja wyjechała na wycieczkę zawodoznawczą do Łodzi. Trzydziestu uczestników pod opieką Pani Justyny Malickiej-Wasielewskiej, Pani Agaty Faszczy, Pana Artura Kowalskiego i Pana Romana Starzyka miało okazję zwiedzać wystawy fotograficzne, uczestniczyć w prelekcjach i szkoleniach. Dobrą szkołą fotografii i filmu zawodowego były warsztaty z Panem Michałem Wilkiem. Była okazja obejrzeć […]

więcej