Wyróżnienie w konkursie na zakończenie tegorocznej edycji programu GIODO

Wyróżnienie w konkursie na zakończenie tegorocznej edycji programu GIODO

10.06.2018Anna Różak

Na stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się uroczystość wręczania nagród w konkursie organizowanym podczas tegorocznej edycji programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Jak zawsze celem konkursu było propagowanie wśród uczniów wiedzy z zakresu danych osobowych i prawa do prywatności. Tegoroczne hasło konkursu to „ Mój pierwszy telefon” . Wyróżnienie zdobyła uczennica naszej szkoły Weronika Rutkowska […]

więcej
„Mój pierwszy telefon – ochrona prywatności w sieci” – konkurs dla uczniów

„Mój pierwszy telefon – ochrona prywatności w sieci” – konkurs dla uczniów

07.04.2018Anna Różak

Już po raz kolejny Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych zaprasza uczniów szkół objętych VIII edycją Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych – inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli”, do udziału w konkursie. Celem konkursu jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzebę stosowania zasad ochrony danych osobowych podczas codziennego używania telefonu. […]

więcej
„Prawo w cyberprzestrzeni” – spotkanie z ekspertem

„Prawo w cyberprzestrzeni” – spotkanie z ekspertem

12.03.2018Anna Różak

Naszym gościem był dzisiaj Pan Marcin Rutkowski – prawnik, który podczas prelekcji opowiedział o prawie autorskim i prawie związanym z funkcjonowaniem w cyberprzestrzeni. W spotkaniu i ożywionej dyskusji barły udział klasy: 1F i 2 F kształcące się w zawodzie fototechnika oraz technika fotografii i multimediów.

więcej
Podsumowanie Tygodnia Ochrony Danych Osobowych

Podsumowanie Tygodnia Ochrony Danych Osobowych

09.02.2018Anna Różak

Konkurs z okazji trwającego do 5 lutego Tygodnia Ochrony Danych Osobowych rozstrzygnięty. Pierwsze miejsce i voucher zdobyła klasa 1 A. Dziękujemy wszystkim  klasom za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. A tak przebiegał konkurs: Przedstawiciele klas zmagali się podczas konkursu z pytaniami na temat ochrony danych osobowych. Praca przebiegała zespołowo, były „koła ratunkowe” – […]

więcej