„Mój pierwszy telefon – ochrona prywatności w sieci” – konkurs dla uczniów

„Mój pierwszy telefon – ochrona prywatności w sieci” – konkurs dla uczniów

07.04.2018Anna Różak

Już po raz kolejny Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych zaprasza uczniów szkół objętych VIII edycją Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych – inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli”, do udziału w konkursie. Celem konkursu jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzebę stosowania zasad ochrony danych osobowych podczas codziennego używania telefonu. […]

więcej
Twoje dane – twoja sprawa VIII edycja programu

Twoje dane – twoja sprawa VIII edycja programu

02.11.2017Anna Różak

Pod koniec października w Warszawie odbyło się 2 dniowe szkolenie inaugurujące VIII edycje programu organizowanego przez GIODO  ” Twoje dane – twoja sprawa”. Nasza szkoła już  po raz drugi przyłączyła się do projektu  i  będzie realizować  od listopada działania związane z promocją programu i podniesieniem wśród społeczności szkolnej wiedzy z zakresu danych osobowych.

więcej