Ogólnopolski Konkurs  „Poznajmy się”

Ogólnopolski Konkurs „Poznajmy się”

20.01.2019Anna Różak

Koalicja organizacji pozarządowych reprezentowana przez Fundację Ludzi Otwartej Wyobraźni FLOW ogłasza Ogólnopolski konkurs pn.: „Poznajmy się”. Konkurs polega na opracowaniu i realizacji projektu w dowolnej formie np.: prezentacji scenicznej, filmu, wystawy, reportażu lub wywiadu we współpracy z uchodźcami, imigrantami lub przedstawicielami mniejszości etnicznych zamieszkujących w Polsce. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich.

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy o wielokulturowości naszego społeczeństwa, kształtowanie postaw akceptacji kulturowej różnorodności oraz rozwijanie tolerancji i empatii.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 31.03.2019 r.
Regulamin i karty zgłoszeń dostępne są w załącznikach oraz na stronie internetowej: www.konkurspoznajmysie.pl

 

Zrzut ekranu 2019-01-20 o 20.34.30

 


powrót do poprzedniej strony