Bydgoski Grant Ekologiczny zakończony

Bydgoski Grant Ekologiczny zakończony

06.11.2018Anna Różak

5 listopada odbyła się trzecia, i zarazem ostatnia część realizowanego w naszej szkole Bydgoskiego Grantu Ekologicznego. Na warsztaty pt. „Dokarmiamy ptaki zimą” zaproszona została grupa 20 dzieci z bydgoskiej szkoły podstawowej nr 56. Dzieci, wraz z opiekunkami, po wysłuchaniu krótkiej prelekcji, przystąpiły do tworzenia karmników, kul i zawieszek dla zimujących w Polsce ptaków. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w warsztatach, a ich dzieła można podziwiać na poniższych zdjęciach.
grant eko2

 

grant eko

 

3

Zwieńczeniem warsztatów było wieszanie stworzonych zawieszek i kul na drzewach przed naszą szkołą jak i w szkolnym ogródku.

4

Wszystkim uczestnikom, w imieniu ptaszków, bardzo dziękujemy.


powrót do poprzedniej strony