Projekt „Akcja – kwalifikacja” dla uczniów technikum ochrony środowiska

Projekt „Akcja – kwalifikacja” dla uczniów technikum ochrony środowiska

17.04.2018Anna Różak

W ramach projektu unijnego „Akcja – kwalifikacja” proponujemy uczniom technikum ochrony środowiska zajęcia z języka angielskiego, na których mogą poznać słownictwo zawodowe związane z pracą w laboratorium, a także sprawdzić swoje umiejętności tłumaczenia różnych tekstów specjalistycznych. Dowiadują się w ten sposób, co szkodliwego dla nas i środowiska kryje się w żywności lub kosmetykach, jak powstaje smog lub dlaczego warto przejmować się zanieczyszczeniami… Ponadto zajęcia są szansą na rozwijanie umiejętności konwersacji w języku angielskim , tak, aby coraz łatwiej móc porozumiewać się w tym języku.

english-conversation-1--tojpeg_1438007391286_x2


powrót do poprzedniej strony