Nabór na nowe zajęcia

06.01.2018Anna Różak

Od poniedziałku 8 stycznia zaczynamy nabór na zajęcia w projekcie „EduAkcja w technikach”. Uczniowie kształcący się w zawodach fototechnik, technik fotografii i multimediów, technik cyfrowych procesów graficznych, technik grafiki i poligrafii cyfrowej mogą zgłaszać się na kursy:

„CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu” – dla grupy dziewięcioosobowej zajęcia będą odbywać się od 12 do 16 lutego (ferie zimowe) w godzinach 8.30 – 15.30 (z przerwami na posiłki, odpoczynek); szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu;

„Autodesk 3ds MAX” stopień I, II, III (program grafiki 3D) – dla grupy dwunastoosobowej zajęcia będą się odbywać w trzy wyznaczone weekendy od marca do maja – piątek 17.00-19.00, sobota, niedziela 8.30-15.30 w tym przerwy; szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać do 19 stycznia do pani Aleksandry Mendyk (pokój 208). Druk formularza jest dostępny w zakładce Projekty – EduAkcja w technikach regulamin.


powrót do poprzedniej strony