Eko-logicznie z technikami ochrony środowiska

Eko-logicznie z technikami ochrony środowiska

17.01.2018Anna Różak

Środa 10 stycznia przebiegała dla klas ochrony środowiska pod wspólnym hasłem „eko-logicznie” i obejmowała zmagania w szkolnych eliminacjach XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej oraz udział w warsztatach w ramach projektu społecznego „Twój ostatni oddech”. W zajęciach uczestniczyła młodzież z klasy drugiej i trzeciej, która miała możliwość poznać, utrwalić zagadnienia związane z Niską Emisją oraz rozwijać postawy ekologiczne i aktywność w społeczności lokalnej. Uczniowie przygotowywali kampanię reklamową i promocyjną, portfolio pozytywne i negatywne, wykorzystując swoją kreatywność i zaangażowanie w problemy dotyczące zanieczyszczeń powietrza każdego współczesnego miasta.
Ekoinnowacyjne zajęcia prowadziła Klaudia Rzyszkowska, absolwentka Technikum Ochrony Środowiska, obecnie studentka UKW, kierunku innowacyjność i zarządzanie sferą publiczną w Instytucie Nauk Politycznych.

DSC_0608 DSC_0610 DSC_0622 DSC_0630 DSC_0627


powrót do poprzedniej strony