Łowca Androidów w ZSCh…

Łowca Androidów w ZSCh…

26.11.2017Roman Starzyk

24 listopada odbyły się ostatnie w tym semestrze zajęcia w projekcie „Rejestracja i publikacja obrazu filmowego”. Na spotkaniu został wyświetlony kultowy film „Łowca Androidów” (Blade Runner 1982 r.) w reżyserii Ridley Scott-a oraz materiały z planu filmowego, wywiady z reżyserem, producentami, sponsorami, scenografem i aktorami. W „gościnie” byli: Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young, Edward James Olmos, M. Emmet Walsh, Daryl Hannah, William Sanderson, Brion James, Joe Turkel, Joanna Cassidy… Całość została okraszona ścieżką dźwiękową mistrza muzyki elektronicznej Vangelis-a. Teraz już można obejrzeć film „Łowca Androidów 2049” bo wiele kwestii się wyjaśni ;)

w001 w002 w003 w004 w005 w006


powrót do poprzedniej strony