Szansa na zatrudnienie

Szansa na zatrudnienie

20.10.2017Anna Różak

W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym 17 października 2017 r. odbyła się Giełda Pracy Work Park, w której uczestniczyli uczniowie klas 4T oraz 4Pb z doradcami zawodowymi: p. N. Cuske i L. Staszkiewicz. Pięćdziesiąt firm proponowało około dwóch tysięcy miejsc pracy. Można było zorientować się, jakie są obecnie trendy na rynku i czego od młodych ludzi oczekują pracodawcy pod względem kwalifikacji i kompetencji. Dla młodzieży z klas maturalnych, która planuje właśnie swoją dalszą ścieżkę edukacyjno-zawodową, udział w giełdzie to niezastąpione źródło informacji. Dodatkowo, uczniowie wysłuchali prelekcji na temat startupów i umiejętności menadżerskich niezbędnych przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

plakat


powrót do poprzedniej strony