Konkurs na film dla ZSCh.

Konkurs na film dla ZSCh.

11.09.2017Roman Starzyk

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt-film promujący kształcenie zawodowe w Zespole Szkół Chemicznych.
Konkurs na projekt promujący kształcenie zawodowe jest oparty co do założeń i tematyki na konkursie organizowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych „Konkurs Filmowy ReferNet“.

Organizatorem jest Zespół Szkół Chemicznych, a sponsorem nagród jest Rada Rodziców ZSCh, Stowarzyszenie Absolwentów Chemika w Bydgoszczy i Partnerzy Szkoły.

Celem konkursu jest promocja kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Bydgoszczy. Zrealizowany projekt ma zachęcić absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej do podjęcia kształcenia zawodowego w ZSCh w Bydgoszczy.

Przedmiotem konkursu jest pomysł na promocję kształcenia zawodowegow w ZSCh za pomocą filmu o dowolnej konwencji (reportażu, wywiadu, filmu dokumentalnego, teledysku itp.) stworzonego w dowolnej technice. Maksymalny czas trwania to 3 minuty.

Tematem przewodnim powinno być jedno z haseł:

„Mój zawód na globalnym rynku pracy“

„Szkoła zawodowa-lubię to“

Więc realizując jeden film można zgarnąć dwie nagrody ;)  Regulamin szkolnego konkursu dostępny jest u Pani Anny Różak i Pana Romana Starzyka. Koniec przyjmowania prac 30 października 2017 roku.

PlakatZSch kopia


powrót do poprzedniej strony