Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego.

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego.

27.04.2014Dorota Andryanczyk

Jury w składzie Pani Katarzyna Grys – nauczyciel fotografii; Pan Arkadiusz Blachowski – kustosz Muzeum Fotografii w Bydgoszczy, członek Fotoklubu Rzeczypospolitej; Pan Marek Noniewicz – artysta fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografii. W dniu 16.04.2014r oceniło prace zdjęciowe uczestników VIII edycji wewnątrzszkolnego konkursu fotograficznego „BARWY ŚWIATA – ŚWIATŁEM MALOWANE”. Na konkurs złożono 328 prac. Po wnikliwej analizie jury nagrodziło następujące osoby: Damian Ciepłowski, Małgorzata Orechwo, Patryk Pikor, Kinga Popa, Karolina Sikorska, Dominika Żak. Laureatom konkursu gratulujemy i zapraszamy 17.05.2014 na godz. 18:00 do Muzeum Fotografii na wernisaż, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Przyznane będą również nagrody specjalne sponsorowane przez STUDIO GRAF – FOTO i Kustosza MUZEUM FOTOGRAFII.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy na wystawę 17.05.2014 o godz. 18:00 do Muzeum Fotografii.

Organizatorzy konkursu.

Nagrodzone zdjęcia.

fot. Damian Ciepłowski

fot. Damian Ciepłowski

fot. Małgorzata Orechwo

fot. Małgorzata Orechwo

fot. Kinga Popa

fot. Kinga Popa

fot. Dominika Żak

fot. Dominika Żak

fot. Karolina Sikorska

fot. Karolina Sikorska

fot. Małgorzata Orechwo

fot. Małgorzata Orechwo

 


powrót do poprzedniej strony